Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Informace

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

  Inormace....

Jistě vás zajímá moje pracovní doba. Začínám každý den v 10 hodin. Na každého pejska mám asi tak 2 hodiny.V zimě beru posledního v 16 hodin,protože později je při umnělém osvětlení špatně vidět. V létě odpoledne pracuji,jak je třeba. Někdy beru  posledního pejska max. v 18 hodin.To je déle vidět.  A ráno někdy ,už v 8,30 hodin. Pro ty lidičky,co jezdí do práce mimo Kladno a vrací se domů až večer,mám  vyhrazeny soboty a neděle. Nebo pro lidi,kteří nebydlí v Kladně. To však po vzájemné dohodě. Pokud se  stane,že se nedostanete ve smluvený den na stříhání,PROSÍM o včasnou omluvu. Nezajímá mě,proč nepříjdete. Do toho mi nic není. Můžeme se dohodnout na náhradním termínu. Pokud se NEOMLUVÍTE a já tady budu na vás  čekat,místo abych vzala někoho jiného,více vás nevezmu. Je to slušnost,omluvit se. Jestli se neomluvíte je to i bezohledné vůči těm,kteří by rádi přišli dříve,ale musí čekat,protože je plno. Někdy se prostě staně,že  to nevyjde. Já si také beru  čísla telefonů,abych  mohla v případě potřeby zavolat a přeobjednát si  pejska na náhradní termít. Prostě život je takový.

                                                                                 

 

                                                           

                                                                                                                                                                      

A jedna novinka.Dne 19.1.2010 jsem si dovezla z Yorku v Anglii z chovatelské stanice KILLISPORT skotskou fenečku Bareytku.Její pracovní jméno je Beruška,Berytka.Je to žíhaná, skotí slečna,která nám bude nyní dělat společnost.

                                                     

 Uplynulo hodně vody od té doby,co jsem dovezla Berušku.Beruška měla skotská miminka s velice kvalitním tatínkem..Ta se povedla a můžete je vidět na mém FB.Jsou tam fotečky,když byla malinká a jak postupně rostla. .Dnes jim je skoro rok.Jejich působení na výstavách je skvělé.Splnili již Slovenského šampiona krásy mladých.Velice úspěšně si vedla Beruška s dcerou Eiko na výstavách v Anglii,kde se Eiko 2x kvalifikovala na CRUFTs 2014 .Obě štěňata,která jsou zatím doma,jsou již zadaná a v příštím roce poletí do Japonska,kde se uplatní v chovu,jako přínosci velice kvalitní krve.Další krytí stejným psem plánuji snad na podzim příštího roku,kdy by štěňátka již měla odletět do Japonska a bude tím i čas na to ,abych se mohla věnovat nové genegaci.

                Najdete mě také na FACEBOOKU,kde mám další zajímavé věci,které se týkají mojich skotíků,jak si vedou na výstavách.

                                                                   

   

 

Tak mám jednu moc smutnou zprávu.Dne 21.1.2014 musel být uspán Šelunčíno syneček Ájínek.Už byl chlapeček natolik slaboučký věkem,že už srdíčko nemohlo dál tlouci.Bylo mu 14,5 let.Tak už je mu dobře a prohání se na zelené louce se sourozenci,kteří tam jsou už delší dobu.ÁJÍNEK VLASTNĚ PŘEŽÍVAL TAK 3 ROKY PRŮMĚR ŽIVOTA SKOTÍKŮ.BUDEME NA NĚJ MYSLET S LÁSKOU,JAKO NA VŠECHNY PEJSKY,KTEŘÍ BYLI V NAŠEM SRDCI A JSOU V NĚM DOPOSUD.

Tak máme opět konec roku.Výstavní sezona byla super.Zlatíčko i Eikuško si letos vedli bezvadně jak doma tak v zahraničí.Zlatíčko získal  5x CACIB,1x.r.CACIB,1.místo ve třídě sp.puppy na CRUFTs,celkem 3x na prvním místě,jednou na druhém a jednou na 3 místě -Menchester -Kvalifikace na CRUFTs 2014,Birmingham,Birmingham City  champion show a Klub show v Anglii. V ČR a na Slovensku -  JBIG FCI III,,2x CAJC,6x CAC ČR, 2x CAC ČMKU,6 x CAC SK,BOB,BOS,BOJ,kvalifkoval se na CRUFTs 2015, kam už je přihlášený......Eikuško už je u svého páníčka v Japonsku.Než tam odletěla tak si vedla rovněž skvěle.V Anglii 4 místo sp.puppy CRUFTs,1 x 2 místo,1 x 3 místo,kvalifkace na CRUFTs 2014  Manchester rozhodčí D. Eriksson, 2 x 1místo,1x r.CC Birmingham a Birmingham City -kKlubová výstava a šampion show rovněž v Anglii. 2x CAJC ,1x VSV ,1x CACIB,CC KLUB ČR,3x CAC,kvalifikace CRUFTs 2015......nyní už se připravuje na výstavy v Japonsku a moc jí držím palce,aby si vedla tak skvěle jako tady v Evropě.Jejich sestřička si rovněž vedla krásně.Ve třídě mladých CAJC.Je také uchovněná,jako Zlatíčko a Eikuško v Japonsku.Bratříček na Slovensku ten už má 7 krásných  potomků ve světě a on sám také vyhrál několik výstav,CAJC,BOB,BOJ.....Zlatíčko i Eikuško splnili Jun.šampiony ČR a Slovenska.Zlatíčko doufám dodělá šampiona dospělých ČR,Slovenska a CIB.Od tohoto splnění mu schází po jednom CAC ČR,Slovenska a ze 3 země CACIB.

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku..

Tak a opět další rok a my pokračujeme v úspěších na výstavách.Zlatíčko je  11 násobný šampion.Na CRUFTs výstavě v anglickém Birminghamu byl 2x3 místě,což je velký úsopěch.Dvakrát po sobě se na této  výstavě umístit.Není však pravda,že kam přijde,tam vyhraje,jak to prohlásila sousedka s tím,když jsem jí na otázku jak jsme dopadli na CRUFTs  řekla,že super 2x3 , její odpověď byla jenooom? Vždyť kam vlezete, tam vyhrajete.Blbost není to pravda.No tak jenom.Pro mně to není jenom a myslím si o hloupé poznámce své a nebudu jí vysvětlovat nic.Zlatíčko už má 12x CACIB,3x R.CACIB ,9x BOB a plno dalších ocenění.Byl by to dlouhý sloupeček.Také jsme byli neohodnoceni na jedné výstavě na což mám svůj názor a myslím si o tom své,také dostal VD.Není každý den posvícení.Ale převažuje spousta prvních míst a to je potěšuící.Mám z něj radost.A doufám,že ještě nějaká radost bude.Jeho sestřička v Japonsku splnila Jap.šampiona.Momentálně má štěňátka.Schází jí také už jen 1x CACIB a bude mít splněné podmínky pro C.I.B..Bohužel majitel přestal komunikovat,tak nevím nic jen zprostředkovaně úryvky.Majitel Eikuškové je nemocen a tak mu přeji brzské uzdravení.

...Tak a radostná informace.Eshly - Zlatíčko splnil  v srpnu C.I.B.Je to už jeho 9 titul šampiona.A pokračujeme v tažení.Zlatíčko už má 11 titulů šampiona.A ti,co tvrdili,že Beruščíno děti jsou škaredé tak je sám škaredý avůbec neví,jak má skotík vypadat.Ikdyž se samozvaně označují za nejlepší u nás.Nejsou.jen mi znechutili vystavování v ČR a končíme.ostatně máme toho už hodně a to,co jsem říkala,že bych ráda splnila jsme splnil + jako bonus 10 dalších šampionátů.Toje myslím hezké.A říká to rovněž cosi okvalitě jakZlatíčka,tak jeho rodičů natruc závistivcům a podrazákům,kteří tady jsou.

 

Další smutná zpráva.Dne 25.6.2015 jsem musela nechat uspat Kukýska.V jeho 12 letch a 7 měsících mu zkolabovaly ledviny a i přes snahu paní doktorky ,bohužel nebylo jíné východisko,než ukončit jeho život.Kukýsek byl hodný pejsek bezkonfliktní.Nevnucoval se ,nebyl protivný na cizí psy.Prostě skotské zlatíčko.Bude nám moc scházet v naší opět o jednoho pejska,menší smečce.Kukýsku v mojem srdci však zůstaneš stále živ.Na Tebe nelze nikdy zapomenout,byl jsi dobrák od kosti..Měj se dobře,tam,kde nyní jsi a kde máš nový domov.Snad se jednou sejdeme a se všemi mojmi hafíky,které jsem ,kdy měla a třeba ještě budu mít. nám bude dobře.

TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek